Startujemy z wersją e-dziennika. Żeby z niego korzystać trzeba https://dziennikel.appspot.com/login/ na tej stronie założyć konto korzystając z poczty email szkoły tj. z końcówką @uszew.pl. Po zarejestrowaniu będziecie mogli zobaczyć swoje oceny. Średnia liczona na stronie jest średnią ważoną czyli to na podstawie niej wystawiania jest Wasza ocena dlatego też będziecie mieli możliwość się z nią wcześniej zapoznać. Zapraszam do sprawdzania działania strony oraz przesyłania wszelkich uwag.

Proszę nie pytać o ocenę końcową bo nikt nie będzie bawił się we wróżenie z fusów. Jeśli komuś wychodzi pełna ocena to nie ma się o co martwić. Jeśli natomiast jest inaczej to kolejne sprawdziany, poprawy, kartkówki, oceny z aktywności itp wyjaśnią sprawę.

W praktyce stosuję zaokrąglanie według zasad matematycznych. I nie ma żadnych dyskusji czy komuś braknie 1/10 czy 1/1000000. (przypominam, że minimum na ocenę to i tak bardzo dużo).

P. S. Ze względu na chęć przyspieszenia wprowadzania danych 0 - oznacza, że nie brałeś udziału w tym sprawdzaniu wiedzy i nie jest liczone do średniej ważonej.

n - oznacza nieprzygotowanie